Реклама
14:05, 20 травня 2017 р.

Корекція губ

Реклама
Корекція губ

Спеціалісти косметологічного центру Астра Нова надають якісні послуги всім, хто бажає завжди виглядати молодо та привабливо. Косметологічний центр має найсучасніше обладнання, застосовує передові методики в роботі. Завдяки широкому спектру послуг, що пропонують кваліфіковані спеціалісти косметологічного центру, кожен клієнт зможе вибрати процедури, що позитивно вплинуть на його зовнішність.

Широкими можливостями щодо корекції обличчя володіє контурна пластика. За допомогою такого типу послуг можна моделювати овал обличчя та вилиці, прибирати зморшки. Процедуру збільшення губ у Львові можна провести в центрі косметології «Астра Нова». Тут для ін’єкцій використовують сертифіковані препарати. Перевагами контурної пластики обличчя можна вважати те, що результат спостерігається одразу після закінчення процедури, шкіра набуває гладкості, виглядає наповненою з середини, ефект збільшується з кожною наступною процедурою до досягнення найкращих параметрів корекції. Корекція губ та збільшення їх об’єму виконується з допомогою медпрепаратів, основою яких є гіалуронова кислота. Це природний компонент людської шкіри, що дуже важливий для підтримання водного балансу. Препарат надійний та безпечний для здоров’я людини. Причинами, за яких виконується контурна пластика губ являється зміна форми губ, корегування асиметрії, необхідність підведення куточків губ, прибирання зморшок над губою та на губах, інші недоліки косметичного та естетичного типу. Пластика губ має певні обмеження. Протипоказана процедура для жінок в період вагітності та лактації, при наявності в місцях ін’єкцій інших синтетичних наповнювачів, при вірусних інфекціях герпетичного типу, дерматитах, аутоімунних захворюваннях. Тривалість зберігання результату спостерігається від півроку до року, після цього необхідно повторити процедуру знову.

Місце де збільшити губи Львів має чітко визначене – це косметологічній центр «Астра Нова». Тут, завдяки високому професіоналізму співробітників, буде забезпечено найкращий результат в умовах повного комфорту й теплої дружньої атмосфери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...