• Головна
  • Як зекономити на ремонті помешкання
18:25, 25 жовтня 2017 р.

Як зекономити на ремонті помешкання

Як зекономити на ремонті помешкання

Жити в красивому та комфортному помешканні бажає чи не кожен українець. Ми робимо ремонти перед святами та особливими подіями, але ціни на сьогодні вражають і відтерміновують оновлення житла на невизначений термін. Але вихід із ситуації є завжди.

Як зекономити свої кошти та зробити хороший ремонт у помешканні ми розкажемо Вам у нашому матеріалі.

1. Дійте за планом.

Складіть план робіт в квартирі або кімнаті і дотримуйтеся цього плану. Підрахуйте попередні витрати, сміливо додавайте до отриманої суми 25% - це і буде приблизна сума ваших витрат.

Якщо ви плануєте ремонтувати не одну кімнату, починайте ремонт з найдальших і закінчуйте в передпокої. Так ви не будете носити бруд у відремонтовані приміщення та заощадите час і сили на прибирання.

2. Підготовчі роботи беріть на себе.

Роботи, які не потребують рук професіоналів, сміливо беріть на себе. Обдерти старі шпалери, зняти плінтуси, збити кахельну плитку, демонтувати двері, очистити стелю - все це цілком можна зробити самостійно. Економія на вартості робіт вийде значною.

3. Не купуйте "про всяк випадок"

Непочатий рулон шпалер, пара квадратних метрів плитки, тощо - такі залишки від ремонту є практично у кожного. Викинути їх шкода, ось і лежать роками мертвим вантажем на балконі або антресолях. А все тому, що не завантажували себе скрупульозними розрахунками! Якщо важко в підрахунках, попросіть допомоги у консультантів будівельних магазинів. Пам'ятайте, що залишилися після ремонту зайві суміші, шпалери, плитка і т.д. - це викинуті гроші.

4. Вивчіть пропозиції магазинів і ринків.

На один і той же матеріал від одного виробника ціни в різних магазинах і на ринках можуть відрізнятися на 15-30%. А значить, на цьому можна і потрібно економити. Не орієнтуйтесь на якийсь конкретний магазин. У Луцьку можна порівняти ціни як на ринках, так і торгових центрах наприклад, "Нова лінія" або "Епіцентр". Перед початком ремонту відвідайте ринки і магазини будматеріалів, вивчіть пропозиції в інтернеті. На підставі цього складіть табличку, де і що можна купити дешевше. 

5. Шукайте оптимальне співвідношення ціна – якість.

Економлячи гроші, дійте з розумом. Не варто фанатично гнатися за кожною копійкою, вибираючи виключно найдешевше. Важливо знайти оптимальне співвідношення ціна - якість.

Недорогі шпалери недовговічні, до того ж помити їх неможливо. Дешеві клейові суміші не дадуть позитивного результату, так як з часом почнуть розходитися шви, тощо.

6. Вибирайте правильні шпалери

Незважаючи на те що паперові шпалери сьогодні вважаються мало не архаїзмом, саме їх при економ-ремонті вибирають найчастіше через дешевизну. Тим часом фахівці кажуть, що це якраз той випадок, коли скупий платить двічі.

Залишається додати, що заощадити можна і на дорогих шпалерах. По-перше, можна скористатися тим, що останні рулони продають за зниженою ціною, тому в першу чергу ознайомтеся з залишками шпалер. Особливо, якщо ви спочатку задумали обклеїти приміщення, скомбінувавши два-три види шпалер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #заощаджуватизручно #економія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...