• Головна
  • Друге життя пластикових кришечок
18:22, 3 листопада 2017 р.

Друге життя пластикових кришечок

Для творчих і креативних пластикові кришечки - це  не просто сміття, яке до того ж забруднює навколишнє середовище, а підручний матеріал у  створенні меблів, подарунків, предметів побуту.

Власкор сайту 0332.ua зробив підбірку найцікавіших виробів, універсальною сировиною для яких стали кришечки від пластикових пляшок.

1. Панно

Для створення панно чи мозаїки потрібна основа з дерева чи іншого твердого матеріалу. Перед початком роботи можна створити ескіз майбутнього малюнка. Кришечки варто прикріплювати до основи за допомогою цвяхів чи саморізів. Якщо розмір панно невеликий, то можна використати і клей або з'єднати кришечки жилкою.

2. Доріжка

Така доріжка - справжній шедевр, який можна розмістити біля будинку чи під'їзду. Головне, щоб поверхня була рівною. Основою доріжки є суміш з цементу та піску. Плоскою поверхнею догори пластикові кришечки просто вдавлюють у попередньо викладену суміш.

Друге життя пластикових кришечок, фото-1

3. Підставка для посуду

Такі підставки можна робити різних розмірів. Усі зібрані кришечки просто склеюють між собою, або роблять отвори у кришечках і з'єднують їх жилкою. Також можна клеїти кришечки на дерев'яну чи картонну основу.

Друге життя пластикових кришечок, фото-2

4. Дверні фіранки

Така робота вимагає багато часу, але  стане оригінальною окрасою у вашому будинку. Спочатку варто визначити розміри майбутнього виробу. Такі фіранки можуть бути однотипними або з геометричним малюнком. Для роботи потрібні цвяхи чи саморізи, якими необхідно зробити два отвори у кришечках. Далі їх потрібно нанизувати один за одним на мотузку. Їх довжина та кількість залежить від розміру дверей. Кожну готову мотузку з кришечками потрібно прикріпити у визначеному порядку на планку.

Друге життя пластикових кришечок, фото-3

5. Меблі

З різнокольорових пластикових кришечок можна створити міцні меблі. За допомогою жилки і шила можна сплести місце для сидіння та спинку для стільця, а також стільницю. Далі ці вироби потрібно прикріпити до металевого каркаса.  Кришки також можна прикріпити до основи, а потім місце між ними варто заповнити за допомогою спеціальних речовин - мастики, епоксидної смоли, шпаклівки.

Пам'ятайте, що пластик забруднює навколишнє середовище, оскільки потрібно сотні років для того, щоб він розклався в природних умовах. Вироби з кришечок стануть гарним доповненням вашого інтер'єру, тож почніть їх збирати вже сьогодні. 

Також, у містах організовують місця збору пластикових кришечок, щоб зменшити ризики забруднення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пластик #виріб
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...