• Головна
  • Безробітна молодь: способи виживання
20:23, 13 листопада 2017 р.

Безробітна молодь: способи виживання

Безробітна молодь: способи виживання

На Волині третина безробітних - це люди віком до 35 років. Більша половина з них мають вищу освіту, - засвідчують у центрі зайнятості.

Власкор 0332 вирішив дізнатися, як заробляє на прожиття безробітна молодь.

На сьогодні багато людей з вищою освітою не можуть знайти офіційного працевлаштування з гідною зарплатою. Я особисто за копійки працювати не хочу. Доводиться їздити в Польщу, - розповів 28-річний лучанин Ігор.

Ситуація Ігоря - типова. Молодь прагне гідної оплати праці відповідно до європейських стандартів. Безвіз відкрив більші можливості для пошуку роботи за кордоном. Так, за твердженням лучанина, вдень він у Польщі може заробити від 150 до 160 злотих, тобто близько 1100 гривень.

Якби я міг заробити такі гроші вдома, я б ніколи не поїхав за кордон. Я б охоче працював, податки платив, а поки жевріти за мізер не хочу, - зізнається хлопець.

Так як Ігор міркує багато молоді. За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», оприлюдненими в жовтні, 44% українців шукають можливості працевлаштуватися за кордоном, а 35% – мають бажання виїхати туди на постійне проживання. Причому залишити батьківщину хоче здебільшого молодь (68% на працевлаштування і 54% – назавжди), а також люди з вищою освітою, більш заможні й активні.

Читайте також:

Робота за кордоном : актуальні вакансії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботазакордоном #вакансії #робочівізи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...