• Головна
  • Справжній візажист не маскується фотошопом
ЕКСКЛЮЗИВ
18:02, 17 листопада 2017 р.

Справжній візажист не маскується фотошопом

ЕКСКЛЮЗИВ

Професія візажиста дедалі більше набуває популярності і не дивно, адже сьогодення вимагає від української жінки не тільки успішної кар’єри і гармонії в сім’ї, а й бездоганного зовнішнього вигляду. В останньому, безсумнівно, допоможе професійний візажист.

В інтерв’ю для 0332.uaАнна Якимчук, власниця популярної серед лучан студії візажу «LOVE MAKEUP», що розміщена у центрі міста, розповіла про свій шлях.

Справжній візажист не маскується фотошопом, фото-1

Завдання візажу не змінити зовнішність іншої людини, а знайти красиві риси, вміло підкреслити їх і ретельно заховати недоліки.

В професію я прийшла доволі давно і це починалося в мене як хобі. На усіх дитячих малюнках були зображені жіночі обличчя з різними відтінками тіней і помади. З маленьких літ мене приваблювала декоративна косметика, тому могла довго милуватися вітринами косметичних магазинів.

У шкільному віці обожнювала робити вирізки із журналів із красивими макіяжами, а потім годинами все це повторювати на собі. Тож подруги, спостерігаючи за моїми «експериментами», і самі спокусилися макіяжем. Доволі часто просили їх підфарбувати. Саме тоді відчула, яке це величезне щастя бачити задоволене обличчя подруги, яка тебе обіймає з вдячністю.

Справжній візажист не маскується фотошопом, фото-2

Батьки не сприймали моє захоплення серйозно, тому що думали, що в професію візажиста ідуть люди неуспішні

В розумінні моїх батьків, візаж був професією для тих, хто погано вчився у школі, не здобув вищої освіти і тому вибір упав на сферу обслуговування. В школі я навчалась на відмінно, закінчила університет з відзнакою.

Та перш ніж повністю зануритись у професію візажиста, працювала 6 років вчителем англійської мови, 12 років – журналістом. Та все ж ідея створювати красу своїми руками і бажання реалізовувати свій творчий потенціал перемогли.

Справжній візажист не маскується фотошопом, фото-3

Візажист мінімум двічі на рік має підвищувати свою кваліфікацію.

Можна пройти одномісячні курси візажу і вважати, що ти вже фахівець, але я завжди кажу, що не можна зупинятись лише на одному курсі. Постійно в косметичному світі відбувається розвиток, з’являються нові техніки.

Якщо ти хочеш бути професіоналом – ти повинна розумітися у всьому і знати все. Якщо ти хочеш стати найкращою – ти мусиш їздити, розвиватися, навчатися, вдосконалюватися.

І завжди зважайте на досвід роботи того, ким зацікавилися, в кого цей візажист навчався, чи має кубки, медалі, дипломи, якими роботами пишається.

Випустила вже більше 80 учениць з різних куточків України і закордону.

Звичайно, кожну дівчину чи жінку можна навчити візажу. Аби було в людини бажання і час. Головне – це поставити собі ціль.

Я навчаю з нуля, з повного-повного нуля. За 18 занять базового курсу з візажу навчаю гарно, майстерно фарбувати інших.

Хорошого майстра можна побачити по його роботах. Не по тих, що дівчата виставляють в Instagram, де замилене обличчя і зафотошоплений візаж. Потрібно бачити роботу вживу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#візаж #візажист #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...