• Головна
  • Методи заохочення претендентів від найбільшого роботодавця Волині
РОЗВІДКА
18:20, 21 листопада 2017 р.

Методи заохочення претендентів від найбільшого роботодавця Волині

РОЗВІДКА


За останні півроку 6 тисяч волинських працедавців подали близько 30 тис. вакансій, - повідомляє відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.

Безробітні жителі нашої області перед влаштуванням на роботу враховують усі переваги та недоліки місця праці, методи заохочення претендентів.

Власкор 0332 дізнався у найбільшого роботодавця Волині - фабрики «Торчин» - про дієві методи заохочення претендентів до співпраці.

- Офіційне працевлаштування зі супровідним соцпакетом


На фабриці, за словами керівництва, працівники отримують офіційно щонайменше 8000 грн. в місяць. Зараз на фабриці працює 800 офіційно працевлаштованих робітників різного віку: 104 особи – віком до 25 років, 231 особа - 35-річного віку, 247 осіб – 45-річні працівники і 219 людей – 55-річні.

Щонайменше 200 працівників мають за плечима 5-річний стаж роботи. Відсутність штрафів - суттєва перевага цього працедавця.

- Медичне страхування 

Волинський «Торчин» мабуть єдиний в Україні працедавець, який гарантує робітникам медичне страхування. Така практика стимулювання робочого персоналу діє на фабриці вже 8 років і приносить свої результати. Працівники впевнені у безпеці та надійності своєї роботи.

- Безкоштовне харчування

Надійний працедавець дбає про потреби своїх працівників. «Торчин» не лише безкоштовно харчує та довозить своїх робітників, забезпечує робочим одягом, а й надає житло немісцевим працівникам.

- Безпечне робоче місце

На фабриці виробництво поділено на червоні, жовті та зелені зони безпеки, які попереджають травматизм. Рекламні стенди зі зображенням дітей, котрі чекають неушкоджених батьків вдома, стимулюють працівників до уважності та обережності під час виробничого процесу.

- Можливість кар’єрного росту

Працівники мають можливість не лише удосконалювати свої умінні та навички, а й дістати неоціненний досвід, працюючи закордоном. Проведення тренінгів, проектів із самоосвіти, майстер-класи та поради наставників, досвід роботи на фірмі-партнері в іншому місті позитивно впливає на кар’єрний ріст працівника.

«Ми завжди працюємо на випередження проблем, тому створюємо комфортні умови праці. Головним чинником зацікавленості робітників є їх активність на промисловості, відчуття лідерства, самостійне прийняття рішень та оцінка власного результату», - пояснює начальник відділу управління персоналом Світлана Пілюк.

Щоб привабити молодих спеціалістів, які проходять практику на виробництві, керівництво залучає їх до різного роду конференцій, студій та обговорень. Практика офіційно оплачується.

- Стимулювання активності та лідерства серед колективу

Кожен працівник повинен відчувати вагу свого внеску у колективну справу, мати можливість особисто впливати на виробничий процес.

«З метою покращення робочого клімату ми запровадили систему ярликування, яка дозволяє працівникам особисто контролювати робочий процес на виробництві, виявляти можливі неполадки і фіксувати їх, висловлювати власні судження та бачення. Кожен працівник може прикріпити ярлик там, де потрібно покращити роботу механізму, вказати терміновість та ступінь складності несправності. Щоденно робочий процес починається з аналізу ярликів», - інформує Володимир Співак, директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestle в Україні і Молдові.

- Колективне святкування та проведення заходів

Не менш важливо підтримувати колективний дух в позаробочий час. З цією метою «Торчин», наприклад, влаштовує спільні щедрування, футбольні матчі, корпоративні вечірки.

Створення комфортних умов праці, гідна оплата праці та можливість розвитку - основні причини зацікавленості претендентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринокпраці #працедавці #робітники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...