• Головна
  • Вакансії не зменшують рівень безробіття на Волині (ВІДЕО)
18:35, 22 листопада 2017 р.

Вакансії не зменшують рівень безробіття на Волині (ВІДЕО)

Чи може велика кількість вакансій вплинути на рівень безробіття, і чому досі не зменшила його серед місцевого населення, інформує 0332 на основі даних обласного центру зайнятості.

Близько 6 тисяч роботодавців подало 30 тисяч вакансій для безробітних волинян.

На думку Романа Романюка, директора обласного центру зайнятості, чимало волинян у пошуках кращого заробітку виїжджають за кордон. Цьому сприяє зовнішня політика деяких країн щодо залучення іноземної робочої сили.

Згідно з результатами дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», оприлюдненими в жовтні, 44% українців шукають можливості працевлаштуватися за кордоном, а 35% – мають бажання виїхати туди на постійне проживання.

Причому залишити батьківщину хоче здебільшого молодь (68% на працевлаштування і 54% – назавжди), а також люди з вищою освітою, більш заможні й активні.

«Чимало підприємців забезпечує претендентів офіційною зарплатою та соцпакетом, створюючи можливості для проживання в Україні та розвитку економіки на місцевому рівні», - підсумував Роман Романюк.

РОЗВІДКА: ЧОМУ ПРАЦЕДАВЦІ ТА ПРЕТЕНДЕНТИ НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ОДНЕ ОДНОГО

Однак середня заробітна плата українця і досі нижча від зарплати європейця. Нещодавно проведені пенсійна та медична реформи похитнули і так не велику віру у соціальні гарантії, а щорічне збільшення кількості пенсіонерів у порівнянні з молоддю не додають оптимізму.

РОБОТОДАВЦЕВІ: ЧОМУ ВАША ВАКАНЦІЯ НЕ ПРИВАБЛЮЄ ПРОФІ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринокпраці #робота #вакансії #Держстат #безробіття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...