• Головна
  • Ким найбільше незадоволені українці - результати опитування
18:35, 23 березня 2018 р.

Ким найбільше незадоволені українці - результати опитування

Ким найбільше незадоволені українці - результати опитування

Соціологи з'ясували, діяльністю яких інституцій найбільше незадоволені українці. У трійку лідерів увійшли Верховна Рада, Кабмін та Президент України, - пише "УНІАН".

Так, за данними всеукраїнського муніципального опитування, проведенного Соціологічною групою «Рейтинг», роботою українського парламенту незадоволені 72% українців, Урядом України незадоволені 67% наших співвітчизників, Президентом - 57%. За ними йдуть судові органи та прокуратура.

Зазначимо, що показники схвалення впали саме за останні кілька років. Так у 2015 році роботу Президента схвалювали 38% українців, через рік вже 25%, а у 2016-2017 році - тільки 18%.

Схвалення діяльності Ради у 2015 році було на рівні 27% населення, у 2018- вже 11%. Різке падіння схвалення діяльності Кабміну сталося у 2016 році: з 27% у 2015 до 13% (таким воно і залишається).

Інституції, діяльність яких українці схвалюють найбільше, - волонтери, армія і церква.

Зазначимо, що рівень схвалення зріс по відношенню до місцевих органів ради. Міських голів в середньому по Україні схвалюють 51% українців, проти 35% у 2015 році. Роботою міськрад задоволені 39%, що на 9% більше, ніж у 2015. Рівень схвалення роботи виконкомів зріс на 10%, у порівнянні з 2015, до 35%.

Політичні сили, які перебувають сьогодні при владі, стрімко втрачають довіру українців у той час, як партії, не представлені або представлені в парламенті в меншості, продовжують завойовувати симпатії співгромадян.

Читайте також:

Як українці ставляться до росіян, а росіяни до українців - результати опитування;

Де хочуть жити українці: результати опитування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #інституції #незадоволення #довіра #українці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...