• Головна
  • Чи потрібні зміни в сучасній шкільній освіті, - опитування луцьких студентів (ВІДЕО)
10:50, 3 квітня 2018 р.

Чи потрібні зміни в сучасній шкільній освіті, - опитування луцьких студентів (ВІДЕО)

Сучасна шкільна освіта – питання, котре турбує багатьох. Хвилює не лише сучасний її стан, а й нововведення, котрі запровадять з нового навчального року.

Про якість шкільної освіти та перспективи нововведень журналісти «12 каналу» запитали у студентів вишів у рамках програми «Питання дня».

Студенти одностайні в одному – шкільну програму потрібно змінювати. Програма, за якою навчаються школярі, важка для вивчення, відірвана від практичної сторони життя та песимістично налаштована. Студенти вірять, що нова програма буде значно кориснішою, адже пов’язана з практичними вміннями, які необхідні в дорослому житті. Сподіваються, що зміни в програмі української літератури, зокрема, розширять кругозір учнів і допоможуть зрозуміти, що наш народ – не лише страждав, але й творив, вірив в майбутнє і прагнув до позитивних змін.

Не менш важливим питанням є питання 11- чи 12-річної освіти. Думки студентів розділилися. Ті, хто підтримує 12 років навчання, переконані, що це допоможе вирішити ряд важливих питань, зокрема, ще один шкільний рік допоможе учням визначитися з обранням майбутньої професії, краще засвоїти матеріал профільних предметів та підготує їх до випробувань життя. Інші переконані, що традиційна 11- річна освіта вже апробована, чого не скажеш про 12-річну. Всі одностайні в одному, нововведення, запроваджені в освіті, вимагають не лише фінансових надходжень, а й переосмислення норм освіти відповідно до вимог часу.

Нагадаємо, що з наступного навчального року всі перші класи розпочнуть навчання без домашніх завдань, форми і парт у три ряди.

А в 10 класі можна буде вивчати інтегрований курс «Природничі науки», який об'єднує в одне ціле фізику, хімію, біологію, екологію, астрономію та географію.

Додамо, що цього року на Великдень учні відпочиватимуть три дні поспіль: 7 квітня (субота), 8 квітня – неділю та 9 квітня (понеділок).

У травні школи будуть відпочивати 1 та 2 травня у зв'язку з Міжнародним днем праці. День Святої Трійці у 2018 році припадає на 27 травня – неділю. Вихідний переноситься на понеділок – 28 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сучасна #шкільна #освіта #нововведення #програма #роки #навчання #ЗНО #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...