• Головна
  • Сидяча робота: як залишатися здоровим
16:05, 2 травня 2018 р.

Сидяча робота: як залишатися здоровим

Дослідження свідчать, що тривале сидіння та відсутність фізичної активності підвищують ризик виникнення та загострення серцево-судинних захворювань, ожиріння, проблем з опорно-руховим апаратом, діабету 2-го типу та навіть деяких видів раку.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

Якщо ви проводите багато часу на роботі за столом, працюючи за комп’ютером та виконуючи одноманітні рухи, та не маєте часу на регулярні тренування, дотримуйтесь наступних порад:

Прогулюйтесь чи проїжджайте велосипедом хоча б частину шляху. Ви можете вийти раніше на декілька зупинок чи припаркувати авто трохи далі від офісу.

Просто встаньте з-за столу і потягніться. Щоб не забувати робити активну перерву кожні 30 хвилин, використовуйте таймер на телефоні чи іншому гаджеті.

Оптимальна позиція, в якій ви сидите, – екран на рівні очей, обидві ноги вільно стоять на підлозі, грудна клітина відкрита. Також не перехрещуйте ноги, це може перешкоджати нормальному кровообігу.

Розмовляйте телефоном стоячи, підіймайтесь сходами замість ліфта, ходіть пішки по ескалатору, обговорюйте ідеї з колегами під час прогулянки.

Ще декілька корисних посилань з порадами, які допоможуть залишатись рухливими навіть на робочому місці:

Нагадаємо, ми повідомляли, для того, щоб зняти напругу, поліпшити самопочуття, а також для підтримки м'язів в тонусі - можна і потрібно включити в розпорядок робочого дня спеціальний комплекс фізичних вправ для офісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вправи #навантаження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...