10:55, 23 липня 2018 р.
100 днів на посаді: губернатор Волині прозвітував про свої досягнення
Сьогодні, 23 липня, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко прозвітував про свою діяльність.
Звіт опубліковано на сторінці губернатора у Фейсбуці.
1. На сьогодні в області немає жодної затримки з проведенням робіт та освоєнням бюджетних коштів. Враховуючи досвід попередніх років, вдалося суттєво здешевити проекти багатьох майбутніх об’єктів (від 30% до 50%), особливо «космічні» проекти шкіл. Для прикладу, новий проект школи в с. Піща Шацького району на 220 учнів коштує 55 млн грн, в той час як вартість старого проекту складала 90 млн грн.
2. Вперше на Волині випробували нову технологію ремонту доріг, яка активно використовується в Європі, а у нас, на жаль, залишається малопоширеною. Дана технологія майже втричі дешевша за ту, яку сьогодні використовують в Україні. Випробували її в с. Чорніїв Турійського району. Результат позитивний, тому за тією ж технологією в цьому році нарешті буде зроблено «злощасне» кільце на окружній дорозі у Володимирі-Волинському. Без використання цієї технології на ремонтні роботи просто не вистачило б грошей.
3. Вдалося перезавантажити відносини з Міністерством охорони здоров’я в рамках цієї програми, домовитись про повернення на Волинь 10 млн доларів, які в нас вилучили за повільне освоєння коштів. Відновлено будівельні роботи та закупку медичного обладнання.
До кінця року на Волині в рамках програми запрацює 40 капітально відремонтованих та новозбудованих амбулаторій. На сьогодні сума підписаних контрактів на будівельні роботи складає 12 млн грн. Оголошено тендер на будівельні роботи на суму 91 млн грн. Всі роботи завершать в цьому році, а в медичних закладах області до кінця року з’явиться нове сучасне обладнання.
Отже, на сьогодні:
- освоєно 430 млн 419,1 тис. грн з Державного бюджету на будівництво, капітальний та поточний ремонт доріг, що становить 99,1% від фактично виділених коштів;
- проведено тендери на капітальний ремонт 40-ка сільських амбулаторій по проекту Світового банку;
- розроблено проекти 9-ти нових сучасних амбулаторій, які будуть побудовані до кінця року завдяки проекту «Сільська медицина»;
- на сьогодні вже підписано 15 контрактів на постачання обладнання на суму 103 млн грн та підготовлено тендерну документацію на закупку медичного обладнання ще на 122 млн грн в рамках проекту Світового банку;
- з ДФРР виділено перший транш в розмірі 51,4 млн грн на добудову 10-ти об’єктів та придбання комп’ютерного томографу і пожежної машини. Всі об’єкти будуть введені в експлуатацію в цьому році;
- проведено тендер на придбання 9-ти шкільних автобусів. 6 автобусів передадуть в райони до 1 вересня, а ще 3 – до кінця вересня.
4. Враховуючи досвід минулих років, вдалося вчасно відреагувати на проблему підтоплення. В цьому році Волинь майже не відчула на собі руйнівних наслідків цього явища. Це саме стосується й проблеми горіння торф’яників. Вчасно провели всі роботи з профілактики пожеж.
5. Створено та активно працює «Антирейдерський штаб», який реагує на всі повідомлення про самовільне захоплення земель запасу, або паїв, що належать громадянам.
6. Після трагедії, яка сталася 25 березня в торгівельному центрі в Кемерово, протягом квітня-травня управлінням ДСНС області було перевірено 1357 об’єктів. За результатами перевірок 1285 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності. У суди скерували 13 звернень про призупинення роботи закладів.
7. Після перевірки обласним управлінням ДСНС на вимогу Голови ОДА всі волинські дитячі табори обладнали протипожежною сигналізацією без використання бюджетних коштів. До слова, їх в області налічується 11.
8. Налагоджено конструктивну роботу з обласною радою. За звітний період обласна рада прийняла чотири програми, які ініціювала обласна державна адміністрація і які були критично потрібні, а саме:
- Освітлення населених пунктів в сільській місцевості;
- Питна вода;
- Поводження з твердими побутовими відходами;
- Транскордонне співробітництво.
9. Міністерство екології, після чисельних звернень від ОДА, прийняло рішення про виділення для каналізування населених пунктів Шацького району 25 млн грн. Ця цифра – це співфінансування, яке виділяє держава на загальний проект ЄС, вартість якого приблизно 6,4 млн євро.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
live comments feed...