• Головна
  • Уряд розширив перелік засобів фіксації порушень ПДР
10:10, 4 жовтня 2018 р.

Уряд розширив перелік засобів фіксації порушень ПДР

Уряд розширив перелік засобів фіксації порушень ПДР

Уряд запроваджує сучасні засоби фіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

3 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху, а саме засобів визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Контроль безпеки дорожнього руху до сьогодні міг здійснюватися виключно за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів, таких як TruCAM або "Візир". Своїм рішенням Уряд розширив перелік типів технічних засобів, що можуть використовуватися для контролю безпеки дорожнього руху.

Відтепер разом із використанням засобів дистанційного контролю швидкості транспортного засобу на дорозі дозволено використання засобів визначення його просторово-часових координат і засобів із функцією фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Очікується, що впровадження використання цих засобів забезпечить підвищення якості контролю за дотриманням правил дорожнього руху, що матиме результатом підвищення безпеки на дорогах. Також це матиме позитивний економічний вплив на національних виробників таких технічних засобів у зв'язку зі збільшенням обсягів виробництва та реалізації їхньої продукції.

Нагадаємо, що до кінця 2018 року по всій країні повинні запрацювати 200-300 комплексів. Система фіксуватиме порушення на фото чи на відео.

Окрім того у Патрульній поліції вирішили повернути на українські дороги радари для фіксації швидкості. МВС вже запустило всі необхідні організаційні процедури: погоджує регламенти, сертифікати тощо. З 28 вересня патрульна поліція отримала лазерні вимірювачі швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості.

Писали також, що цього року на дорогах Волині з'являться 20 відеокамер. Щоб фіксувати порушення правил дорожнього руху та правил благоустрою в Княгининівській ОТГ встановили камери відеоспостереження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водії #ПДР #штрафи #відеофіксація #права #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...