21:00, 26 грудня 2019 р.
До школи чи на роботу: працевлаштування по-новому. ВІДЕО
Втім, чимало часу дівчина витрачає на зйомки та модні покази, адже підпрацьовує в модельній агенції, - йдеться у сюжеті 12 каналу.
Працевлаштовувалась дівчина за згодою батьків. Поєднувати моделінг та уроки, розповідає Катя, нелегко. Тому постійно доводиться шукати компроміси.
Втім незабаром влаштуватися на роботу не буде проблемою для школярів. Міністр екноміки Тимофій Милованов на своїй офіційній сторінці повідомив, що у новому законі про працю планують ввести поняття учнівських, строкових та інших видів трудових договорів. Себто учні без досвіду зможуть легально працевлаштуватися та отримати підтвердження про це. Стосуватимуться нововедення і студентів. Директор обласного центру зайнятості зауважує, більшість роботодавців справді звертають увагу на досвід. Однак є чимало професій, де все може вирішити ваша наполегливість, завзятість та відповідальність.
Соціологічні дослідження підтверджують, що українська молодь не наслідує європейські стандарти, де спочатку - диплом, а вже потім - робота. Більшість працевлаштовуються вже у 17-18 років. Старші ж до школярів-робітників ставляться скептично.
Натомість роботодавці готові допомагати учням. Головне мовляв їх відповідальність та старанність.
Немає настанов, у якому віці варто працевлаштовуватися. Це особиста справа кожного. Новий закон про працю ще опрацьовують і незабаром обіцяють оприлюднити на сайті Міністерства економіки України.
https://youtu.be/LWaOIEzoRpY
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:29
4 грудня
15:31
4 грудня
live comments feed...