школа
18:54, 2 квітня 2013 р.

Дизайн-школа “Творчі руки”

школа

Сьогодні ми поговоримо не просто із головою Волинської обласної громадської організації  «Твори добро», громадським діячем, але й хорошою людиною та приємним співрозмовником – Володимиром Бут-Гусаїмом. Саме він спільно із майстринями вирішив організувати спеціальну школу. Яку саме? Читайте далі.

 

– Володимире, доброго дня, скажіть, що це за школа, яку Ви організовуєте?

–  Добридень. Ця школа для того, аби навчити дітей малювати, допомогти у роботі із бісером,глиною тощо.

– Тобто вона має назву на зразок «Зроби сам» ?

–  Хм, майже… Це дизайнерська школа «Умілі руки».

– А яка основна мета даного заходу?

– Ми підштовхуємо дітей до того, щоб сьогодні вони помалювали, а завтра сиділи і малювали вдома й у майбутньому, можливо, стали відомими художниками. Насамперед ми започаткували цю школу, щоб діти не нудилися вдома, а вчилися чомусь корисному і не проводили увесь свій час за комп’ютером чи телевізором.

– Ви хочете сказати, що школа геть для усіх?

– В першу чергу вона для дітей-сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей.

Головне – інтерес. Якщо дітям цікаво – вони прийдуть. А ми раді прийняти усіх. Хоча для школи й не існує певне вікове обмеження, проте на першому уроці були найменші учасники віком 6-13 років.

– А місця для усіх охочих вистачить?

– Слава Богу, із приміщенням проблем немає. Адже школа проходить щонеділі у приміщенні Волинської наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, керівництву якої ми вдячні за співпрацю.

– Звідки ж виникла ідея створення школи? І хто допомагає Вам у її реалізації?

– Насправді ідея зароджувалася давно. Батьки самі запропонували певну альтернативу сидінню вдома, бо дітям нема чим зайнятися.

Юлія Мельник і Надія Матвієнко відгукнулися на це залюбки. Ми знайшли ще людей, котрі вміють щось робити і готові передати свій талант іншим. Так і виникла школа. Організаторами є Волинська обласна громадська організація  «Твори добро» спільно із Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Батьківщина молода».

– Як вважаєте, школа зможе похизуватися великою кількістю учнів?

– Ми на це розраховуємо. По-перше, дітям дуже цікаво. По-друге, участь безкоштовна. По-третє, на першому уроці до нас завітало 15 діток.

Бібліотека готова надавати більше місця заради такої благородної мети.

Тому ми надіємося на більшу кількість учасників і запрошуємо усіх бажаючих.

– Розкажіть, будь ласка, що це будуть за уроки?

– Кожен урок матиме певну тему і вчитиме чомусь новому. Першим уроком було малювання, його темою стала «Моя професія». Тобто дітки мали показати через малюнок, ким хочуть стати у майбутньому.

– А який період існування цієї школи?

– Школа триватиме приблизно 2 місяці. Заняття проходитимуть щонеділі орієнтовно із 14.00 по 16.00. Але ми збираємося робити таку школу не лише у Луцьку, але й в інших районах Волині.

– Володимире, де ж Ви наберете стільки майстрів?

– Як виявилося, це зовсім не проблема. Керівники школи – Юлія Мельник, котра вміє працювати із бісером, і Надія Матвієнко, котра вправляється із глиною, проявили свою ініціативу і придумали дану школу. Крім того, до нас долучаються й інші талановиті люди, яким приємно чомусь навчити інших.

– Що позитивного діти отримають від цієї школи?

– На мою думку, це буде для них цікавий та корисний досвід, спілкування із новими людьми, позитивні емоції. А також усі свої роботи діти забирають додому, на пам’ять про школу. Тому, як на мене, діткам варто завітати до нашої школи і спробувати щось зробити, хоча б для себе.

Бесідувала Євгенія Ткаченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...