• Головна
  • У Луцьку малолітніх злочинців виховуватимуть у собачому притулку (ФОТО)
16:04, 3 квітня 2013 р.

У Луцьку малолітніх злочинців виховуватимуть у собачому притулку (ФОТО)

У Луцьку до неповнолітніх правопорушників застосують так звану «енімал-терапію»

Ця ідея виникла у керівника комунального підприємства «Ласка» Дани Новарчук, яка звернулася з такою пропозицією до міліціонерів. А ті у свою чергу відгукнулися позитивно. 

«Діти з собаками будуть бавитися й забудуться про все погане. Як показує досвід, спілкування з собаками добре впливає на дітей, які до нас приходять. А ми практикуємо «енімал-терапію» у роботі з проблемними дітьми, з якими час від часу займаємося», – розповіла Дана Новарчук. 

За словами старшого оперуповноваженого відділення кримінальної міліції у справах дітей Луцького міськвідділу, старшого лейтенанта Олександра Гачкевича, відвідини притулку проблемним неповнолітнім допоможе розкрити свої кращі якості, тому у міліції підтримали ідею Дани Новарчук. 

«Зараз на обліку в Луцьку – 28 дітей, які скоїли злочини або правопорушення, але не засуджені до позбавлення волі. От їх ми і хочемо залучити до «енімал-терапії». Кожного такого неповнолітнього за місцем проживання щомісяця відвідує міліціонер. Проводяться профілактичні бесіди, щоб не скоювали злочини, не вживали спиртного, не перебували в пізній час доби на вулиці. Але ми вважаємо, що відвідини притулку теж підуть на користь таким підліткам», – зазначив він. 

«Зобов’язувати приходити у притулок нікого не будемо. Це добровільно. Але ми поспілкувалися із батьками і цими дітьми. Десять підлітків уже погодилися. Приходитимуть сюди після школи тоді, коли їм буде зручно. Хтось буде мати бажання бувати тут частіше, хтось – рідше», – пояснив міліціонер.

Довідка

Анімотерапія (грец. anima — тварина) — це метод психотерапії, де тварин використовують для лікування людських хвороб. 

Функції анімотерапії: психофізіологічна функція (спілкування з тваринами може знімати стрес, нормалізувати роботу нервової системи); психотерапевтична функція (взаємодія людей із тваринами сприяє гармонії міжособистісних відносин); реабілітаційна функція (контакти з тваринами сприяють психічній та соціальній реабілітації); функція спілкування (одна з найважливіших функцій, яку можуть здійснювати тварини у процесі взаємодії людини з ними).

притулок1

притулок1

 притулок2

 притулок3

 притулок4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...