• Головна
  • У Луцьку почали продавати іменні квитки
12:01, 7 квітня 2013 р.

У Луцьку почали продавати іменні квитки

Персональні дані, власне, прізвище та ім’я, тепер вказуватимуть при оформленні квитка для проїзду залізничним транспортом України - крім приміських та регіональних поїздів.

Рішення «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом», яке прийняв Кабмін України восени минулого року, набирає чинності уже 6 квітня 2013 року, - інформують Волинські новини.

За повідомленням Міністерства інфраструктури, таке «нововведення» обґрунтоване тим, що у планах Укрзалізниці - поетапний, а далі – повний перехід на електронну форму квитка, а також це робиться для запобігання незаконного перепродажу проїзних документів сторонніми особами.

Кореспонденти «ВН» бачили, як оформлюють квитки на залізничному вокзалу станції «Луцьк», та вирішили поцікавитися думкою лучан та гостей міста, чи є ці зміни комфортними для них.

Більшість опитаних вважають, що іменні квитки є гарантом безпечної поїздки та сподіваються, що «залізничні зміни» − лише на краще. Хоча були й такі, яким не до вподоби рішення Кабміну щодо введення іменних квитків, адже люди похилого віку, буває, забувають документи, тому для них поїздка в інше місто може стати проблемною.

Черговий по вокзалу Дмитро Семенов повідомив, що при оформленні(купівлі) квитка паспорт чи інший проїзний документ пред’являти не обов’язково, адже ці посвідчення перевіряють лише при посадці у потяг. Однак, касиру легше списати правильно прізвище та ім’я без помилок, якщо пасажир має документи із собою.

За його словами, допустима кількість описок у квитку − не більше трьох знаків: прізвище та ім’я зазначається через пробіл українською мовою чи мовою, згідно з документом, який пред’являють при посадці в поїзд.

Щодо проїзду неповнолітніх, то Дмитро Семенов зазначив: посадка в поїзд дітей до 16 років незмінна - вона здійснюється за пред’явленням проїзного документа та документа, який підтверджує вік дитини (оригінал свідоцтва про народження), паспорта одного з батьків з наявним записом дітей тощо.

«В мене позавчора жіночка одна була… Троє дітей везе і ні паспорта, нічого не має. Жіночко, ви їдете в дорогу і без всякого документа. І не взяли…» − дивується черговий.

Також він додав, що відповідні зміни у законодавстві не поширюються й на студентів, адже для них умови оформлення квитка залишаються такими ж, як і раніше − потрібно мати з собою студентський квиток.

Довідка: Інформацію про повний перелік документів, які можуть бути використані при купівлі квитка можна дізнатися на офіційному веб-сайті Укрзалізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...