• Головна
  • Як правильно доглядати за басейном? Чи варто використовувати спеціальні прилади для чищення?
Новини компаній
16:18, 30 жовтня 2021 р.

Як правильно доглядати за басейном? Чи варто використовувати спеціальні прилади для чищення?

Новини компаній

Каркасний басейн можна сміливо вважати місцем сімейного відпочинку. Якщо ще не вибрали форму та конструкцію, ознайомтесь із каталогом виробника Интекс. На сайті багато пропозицій для різних потреб. Консультанти із задоволенням підберуть ідеальний варіант для Вас.

Як чистити басейн – вручну чи за допомогою приладів?

Спосіб очищення треба обирати за зручністю. Механічний буде економнішим, а ручний – дозволить дістатися місць, які важно очистити за допомогою приладів.

  • Особливість механічного очищення. У каркас відразу виробником встановлюються спеціальні водоочисні насоси та фільтри. Можна придбати додатково робот-пилосос для фільтрації, знищення бактерій. Це найдорожчий варіант очищення. Можна обійтися без робота, обравши підходящий песочный фильтр-насос.
  • Ручний - класика вбирання. Для цього підійде ганчірка із мікрофібри, спеціальна щітка, розчини для очищення поверхонь. Як варіант, можна використовувати ручний пилосос для води. Його основна функція в очищенні басейну від водоростей та мікробів. Недолік такого приладу – висока ціна.

Радимо спочатку слідувати розписаному в інструкції покроковому плану очищення. Частіше за все, його вказують у супровідних документах, адже догляд – важлива частина експлуатації. Слідуючи цим правилам, Ви не тільки очистите воду, але й позбавитесь бактерій.

Як фільтрувати воду?

Варіантів фільтрації води декілька:

  • Механічним методом. Звичайним сачком можна виловити пух, листя, велике сміття. Щітками прибрати стіни, дно – очистити пилососом.
  • Хімічний метод - потребує застосування хімікатів та реагентів. Вони усувають мікроби, водорості.
  • Електрофізичний метод. Потребує використання активного кисню, озону, ультрафіолету, міді, срібла. Необхідна установка складного та дорогого обладнання.

Для того, щоб басейн залишався чистим, а вода – комфортною для плавання варто не тільки обрати найбільш підходящий метод, але й знати, як часто його використовувати. Наприклад, хімікати не можна використовувати частіше ніж 1 раз на 2 тижні. Листя та бруд за допомогою класичних сачків треба збирати не рідше, ніж кожні 4 дні, за умовою, що Ви не користуєтесь басейном щодня. При щоденному купанні краще це робити кожен день. Пам’ятайте, навіть, якщо вода здається чистою на перший погляд, це не означає, що можна не використовувати хімічні добавки занадто довго. Ви не відчуєте, як розмножуються бактерії одразу, але з часом це стане дійсно небезпечно! Обов’язково слідуйте правилам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...