"У нас, після розмитнення, вона коштуватиме мінімум 8 тис євро.», - Розповіли на столичному авторинку.
"Раніше було так: ... Відкриваєш фірму в будь-якій країні ЄС Найпростіше це зробити в Чехії, Польщі чи Литві, причому оформити ПП можна навіть за 200 євро оформляла машину на фірму, і можна їздити на ній в Україні цілий рік Раз на рік потрібно тільки їздити в будь-яку країну ЄС і відзначатися на кордоні І розмитнювати машину не треба », -. розповів співробітник української компанії-посередника, яка допомагає відкрити для таких цілей фірму в ЄС.
Такою схемою, за словами співрозмовника, користувалися тисячі українців по всій країні.
Раніше службовими, згідно з українським законодавством, вважалися іноземні машини, які використовувалися і в комерційних цілях, і в особистих.
За новими правилами Держмитслужби, їздити рік на іноземних службових автомобілях можуть тільки власники або співзасновники закордонних фірм, і тільки в особистих цілях.
А на працівників таких фірм це правило вже не поширюється, так само як і на машини, ввезені в країну конкретно для роботи.
"Для машин, що ввозяться в комерційних цілях, а також для машин співробітників іноземних фірм, терміни перебування в Україні скоротили до 20 днів», - заявили в Міністерстві доходів і зборів.
У відомстві пояснили, що при перетині кордону водія повинні попередити, що правила ввезення іноземних автомобілів на територію України змінилися.
Якщо людина вчасно (через 20 днів - Ред.) Чи не покине країну, йому запропонують сплатити пеню (у розмірі 10 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн на день) і розмитнити авто. Якщо він відмовиться - штраф або конфіскація машини