• Головна
  • У Луцьку батьки школярів не надіються на державу, а самі купують дітям книжки
14:00, 8 вересня 2011 р.

У Луцьку батьки школярів не надіються на державу, а самі купують дітям книжки

Проблема з забезпеченням загальноосвітніх навчальних закладів підручниками поки не вирішена, батьки змушені купувати їх за власні кошти. Про те, чи популярні навчальні книги, ВІПу розповіли в одній з книгарень міста.

Продавчиня Валентина Савчук зауважила, що перед 1 вересня купували переважно атласи та зошити на друкованій основі. «Те, що й завжди, тому що школи зазвичай цим не забезпечують», - пояснює вона. Однак, за її словами, вже цього тижня школярі та їхні батьки вже активно цікавляться підручниками. «Спочатку вони чекали, що все ж книги видадуть, але коли вже почалось навчання, а їх немає, то дітям по чомусь треба готуватись до уроків, тому й купують», - зауважила Савчук.

Найбільше попитом користуються підручники у старшокласників, тому що початкова ланка книгами здебільшого забезпечена. «Зараз в нас частіше беруть довідники. Для прикладу, з історії. По-перше, там доступно написано, а по-друге книга по всьому курсу коштує стільки ж, скільки для одного класу. До того ж, багато хто потім готуватиметься до ЗНО, тому довідник – універсальна річ», - розповіла продавчиня.

Валентина Савчук зауважила, що вже почались й колективні замовлення на весь клас. «Так і дешевше, і простіше виходить. Одна людина збирає гроші і все. До того ж, у нас в магазині не завжди є велика кількість підручників, а так ми привозимо стільки, скільки треба», - резюмувала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...