Часом буває так, що ми не бачимо того, що знаходиться поблизу. Карпатський край - не виняток. Адже багато туристів з інших країн приїжджають, щоб подивитися на всю красу карпатських гір, і сьогодні відпочинок в карпатах в гостинному дворі "Горицвіт" - це мрія кожного.

Озеро Синевир. Кожна людина може з упевненістю сказати, що всі озера практично однакові. Можливо, в цьому і є своя частка правди. Але хоч раз побачивши озеро Синевир, розташоване в Закарпатті, ви вже будете думати зовсім інакше. Тільки уявіть: озеро оточене високими і зеленими ялинами, на воді - тиха гладь, кристально чисте повітря і ніякого впливу сучасності. Це місце ідеально тим, що тут людина відчуває себе наодинці з природою, і це справді незабутнє.

Рахів. Здавалося б, невеликий населений пункт, який знають тільки місцеві жителі. Тим не менш, саме в ньому розташований географічний центр Європи. Городок також оточений з усіх боків горами і лісами. Досить тільки вийти на дорогу і озирнутися, щоб видовище захопило дух. Таку красу ви навряд чи де-небудь знайдете!

Ужгород. Не дарма саме це місто називають «європейським». Цей факт підтверджує цілий ряд причин: місто дуже акуратне і чисте, найкрасивіша архітектура, вузенькі вулички та сквери, безліч магазинів і кафе та пам'ятки історії.

Місто славиться тим, що більша частина населення - студенти. Саме вони роблять все можливе, щоб місто досягав європейського рівня. Знаменитим і відвідуваним є Ужгородський замок, який повний історії і цікавих фактів. Привітні екскурсоводи з радістю дадуть відповідь на всі питання. А досвідчені кухарі закладів громадського харчування нагодують вас місцевими стравами.

Побувавши в Закарпатті, туристи дізнаюся дуже багато цікавого. Наприклад, про те, де беруть початок джерела чистої, кришталевої води, познайомляться з традиціями та обрядами українського народу. Дуже популярними і затребуваними стають санаторії та курорти, які е нашкодять навіть самому здоровій людині. Наприклад, купуватися в воді, що містить йод - приємна і недорога процедура, яка значно зміцнить та покращить ваше самопочуття.

Завдяки горах і лісах, Закарпатський край здивує вас чистим і свіжим повітрям, який навряд чи можна знайти в мегаполісі. Якщо ви втомилися від сірих буднів, сучасних будівель і модних технологій, тоді поїздка в Закарпатті якраз те, що потрібно! Ви не тільки отримаєте нові та яскраві враження, але і побудете наодинці з природою. У той же самий час ви зможете дізнатися багато цікавого з української культури та історії.