• Головна
  • У Луцьку все менше людей опиняється в лікарні
11:00, 8 грудня 2011 р.

У Луцьку все менше людей опиняється в лікарні

Завдяки роботі сімейних лікарів рівень госпіталізації лучан зменшився на 16%. «Швидку допомогу» викликають майже в 2 рази рідше.

Про це 7 грудня під час презентації проекту «Сімейний лікар: хто він?» розповіла завідувач відділення сімейної медицини № 1 міської поліклініки №1 Валентина Берник.

З її слів, сімейна медицина в Луцьку запроваджена 2000-ого року. Кожного зареєстрованого мешканця міста «закріпили» за фахівцем конкретної поліклініки. «Тобто кожен лучанин і його сім’я отримали можливість консультуватися в одного лікаря, який вивчав історії хвороб та давав поради щодо лікування та профілактики», - пояснила вона.

Як наслідок, каже Берник, за ці роки на 46% зменшилась кількість викликів «швидкої допомоги», на 16% знизився рівень госпіталізації пацієнтів.

Водночас, доповнила колегу завідувач відділення сімейної медицини № 2 Марія Богородецька, медики міської поліклініки №1 щороку обслуговують майже 58 тисяч людей. Зі слів фахівця, задля зменшення навантаження, а також полегшення доступу пацієнтів до медичних послуг, треба відкрити підрозділи сімейної медицини на вулицях Дубнівській, Привокзальній та Замковій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...