10:24, 20 жовтня 2015 р.
Створення нової поліції у Луцьку
Від початку до луцької поліції надійшло понад чотири тисячі заявок. Попри весь ажіотаж довкола актуальної теми поліції та всі хвилювання кандидатів про нову систему відбору, новий механізм створення підрозділу МВС нового зразка запрацював. Цей процес в Луцьку відбувався системно, чітко та злагоджено, в контексті всеукраїнського масштабу створення нової поліції.
Подавши на першому етапі заповнену анкету, кандидат заявляв про своє бажання вступити до лав підрозділу. Відомості про учасника відбору автоматично вносилися до єдиної централізованої бази у Києві. Характерно, що ця автоматизована система, майже повністю виключила людський фактор у процесі відбору.
Наступне, що чекало претендентів, – випробування IQ-тестом. Тест на перевірку загального рівня знань вимірює вміння людини мислити аналітично і включає в себе математичні питання, завдання з логіки. Для вирішення тестів конкурсантам відводилося лише 90 хвилин, протягом яких учасник повинен відповісти на 60 запитань. Тож ті, кому підкорився цей етап, доводили свою готовність поборотися за звання поліцейського у наступному етапі.
Третій етап відбору претендентів передбачав здачу загальних нормативів із фізичної підготовки: для усіх кандидатів – біг на 100 й 1000 метрів, підтягування на перекладені передбачено для хлопців, для дівчат – віджимання. Іспит на витривалість склали найсильніші тілом і духом.
Військова лікарська комісія (ВЛК) – четверта планка у загальному конкурсному відборі в поліцію. Результати ВЛК став для багатьох кандидатів крапкою на шляху до мрії, адже на цьому етапі чимало претендентів зійшли із дистанції, зважаючи на стан здоров’я.
Психологічне тестування MMPI-2 – етап, який дозволяв максимально уважно визначити психічний стан людини, його моральну стійкість.
І останнє – індивідуальна співбесіда. Окрім того, кандидати доводили свою здатність аргументовано мислити, швидко та зважено приймати правильні рішення в екстремальних та нетипових ситуаціях. Охочі патрулювати вулиці обласного центру відповіли на різноманітні запитання, розв’язували ситуації, змодельовані членами комісій, – і це все, аби довести свою готовність до служби та нарешті одягнути форму поліцейського.
Окрім того, під час фінальних етапів відбору кожен кандидат паралельно пройшов спеціальну перевірку, щоби в правоохоронні органи потрапили люди, які не заплямували себе перед законом. Ця перевірка є теж невід’ємною частиною складного відбору поліцейських.
Попереду навчання майбутніх поліцейських, яке триватиме 8 тижнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
live comments feed...