Найпопулярніша модель паркану Ранчо - європейський стиль та якість.

На жаль, оголошення застаріло
Паркан - це обличчя будинку, котеджу, промислової зони. Зробіть його ексклюзивним та будьте впевнені що Ваша огорожа не залишиться без уваги!
Знайомтесь, це паркан Ранчо, модель яка користується найбільшою популярність як в Європі, так і в Україні. Бездоганна своїм мінімалізмом, та практичністю. Завдяки просвіту між ламелями, Ваша територія буде добре провітрюватись Вироблено з високоякісного європейського металу, використовуючи полімерне покриття.
Металева конструкція обгороджування Ранчо є горизонтальними ламелями, ширина яких регулюється відповідно до побажань клієнта. Рекомендована відстань між ламелями від 2 до 5 см Висота обгороджування може бути різною.

Тож запрошуємо відвідати наші виставки у Львові (найбільша виставка парканів в Україні), Стрию, та Ів.Франківській обл. До речі, Всі виставки у нас просто неба, щоб Ви могли оцінити обгороджування в реальних погодних умовах! Чому так?! Тому що нам важлива якість, тому що ми будуємо бізнес на правді та чесних стосунках з командою і клієнтами!

Дзвоніть! Пишіть! Приїжджайте! Ми будемо раді Вам!
А також дивіться фото та відео наших робіт:

Facebook: vorotanashahata
Instagram: vorota _ nashahata
Youtube: Ворота НАША ХАТА
Рубрики
Ремонт, будівництво
Дії
В обранеВидалити з обраного