Допомога сім'ям учасників АТО

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Звертаємось до усіх, хто ставить у цьому розділі свої запитання! Відповіді будуть надаватись лише на ті з них, які стосуються теми цієї сторінки, тобто "Надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у Луцьку". Всі решта запитання і коментарі, які цієї теми не стосуються, будуть просто видалятися модератором без попередження. Дякуємо за розуміння.
Відповіді на питання можуть з'являтися з деякою затримкою, до 5 днів включно. Переконливе прохання ставити конкретні запитання, які стосуються виключно правової діяльності. В такому разі юрист зможе надати конкретну, змістовну відповідь. В іншому випадку, запитання і коментарі, що не стосуються теми розділу, будуть видалятись модератором, адже ця сторінка не є форумом. Дякуємо за розуміння!
 

1-

Надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям
Громадське формування «ВАРТА ПОРЯДКУ» пропонує учасникам АТО та їх сім’ям правову допомогу шляхом надання безкоштовних юридичних консультацій у сфері пенсійного та соціального забезпечення, а також з питання отримання земельних ділянок та оформлення спадкових прав.
Тел. для звернення: +38 (099) 911-20-90 Мозольська Оксана Миколаївна
Крім того, сім’ї учасників АТО, які лишилися без піклування батька, чоловіка, можуть звернутися до ГФ «ВАРТА ПОРЯДКУ» й при потребі отримати безоплатну силову допомогу по господарству. Добровольці ГФ «ВАРТА ПОРЯДКУ» з розумінням віднесуться до їхніх прохань і забезпечать належну підтримку. 
 Тел. гарячої лінії: +380 (332) 20-03-02