Запитай у лікаря

Сайт міста Луцька 0332.uа започаткував соціальну програму "Запитай у лікаря", в рамках якої лучани та жителі області зможуть отримати первинну медичну консультацію в онлайн режимі абсолютно безоплатно.
Хочемо звернути увагу, що у надання консультації не входитиме припис лікаря а також лікування в режимі онлайн!

Проект створено з метою інформаційної підтримки медичного обслуговування наших читачів а також для обміну інформацією між лікарями та медичними установами з одного боку і пацієнтами з іншого. Усі бажаючі можуть взаємодіяти через наш сайт з кфаліфікованими лікарями у сфері терапії та хірургії. Читачі зможуть задати запитання, отримати на нього відповідь, а також наші лікарі скорегують вас до потрібного спеціаліста та порадять де краще пройти обстеження.
Переконливе прохання ставити конкретні запитання, які стосуються виключно медичної діяльності. В такому разі лікар зможе надати конкретну, змістовну відповідь. В іншому випадку, запитання і коментарі, що не стосуються теми розділу, будуть видалятись модератором, адже ця сторінка не є форумом. Дякуємо за розуміння!
Відповіді на питання можуть з'являтися з деякою затримкою, до 5 днів включно.
 

Інфекціоніст Руслан Морочковський –
про профілактику грипу та ГРВІ

 

Проблеми йододефіциту на Волині.Поради головного ендокринолога УОЗ у Волинській області

 
 
http://www.s.0332.ua/section/cat_log_prem/upload/pers/35/img/catalog/premium/logo/kopiia_backup_of_massage_vizitka_139333994841_140307913144.jpg

Масажист-рефлексотерапевт точкового масажу Іщик Степан Костянтинович

За безкоштовною консультацією звертатись за телефоном +380 (50) 2628313