Один із найгучніших джазових фестивалів в Україні, «ART JAZZ COOPERATION», невдовзі святкуватиме ювілей.  Спеціальним гостем масштабної мистецької події фестивалю стане культова співачка НІНО КАТАМАДЗЕ! Такий подарунок організатори зробили шанувальникам джазу до п’ятиріччя фестивалю.


ART JAZZ COOPERATION розпочав свою історію у 2007 році та, ставши музичною візитівкою Волині, об’єднав не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста:  традиційно на початку вересня Луцьк та Рівне стають центром культурного життя і водночас розпочинають «новий сезон» фестивального руху України.

 

Головні концерти фестивалю відбудуться з 31 серпня ― 1 вересня у Луцькому замкута 1 ― 2 вересня у Рівненському музично-драматичному театрі. Цього року їх учасниками стануть Ніно Катамадзе та гурт Insight (Грузія), Dislocados (Україна), Polar Expedition Jazz Quartet (Україна―Польща―Норвегія―Швеція), Беата Главенкова Тріо(Чехія) та інші.

 

Найочікуванішими гостями стануть легендарна грузинська співачка НІНО КАТАМАДЗЕта гурт «INSIGHT» (музика від Ніно ― складна, інтелектуальна, нетутешня; вона ― розгорнуте філософське оповідання про життя), а також Dislocados ― популярний київський колектив, коктейль приголомшливих латиноамериканських ритмів і джазових мелодій.

УВАГА! Ніно Катамадзе матиме лише один (!) виступ - у Рівному.

Окрім концертної програми на гостей фестивалю чекає  традиційне унікальне поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу, а саме музики, фотографії, живопису:

 

  • Всеукраїнський фотоконкурс «Джазові Емоції». Партнер фотоконкурсу – компанія «ПРОФОТО», від якої переможцям будуть надані коштовні фото подарунки.
  • Музичні виступи та джем-сешни (Луцьк, Рівне)
  • Майстер-класи для музикантів (Луцьк, Рівне)
  • Майстер-класи для журналістів та культурних оглядачів (Луцьк)
  • Благодійна фотовиставка-продаж «Світ Джазу» (Луцьк)
  • Імпровізаційний малюнок «КвікПік» (Луцьк, Рівне)

Організатори фестивалю: Волинська обласна громадська організація «Луцький Джазовий Клуб», Рівненська обласна громадська організація джаз-клуб «ДжЕм»,  Мистецька організація «Арт Хаус».

 

Фестиваль традиційно відбувається за підтримки Голови Волинської обласної державної адміністрації Бориса Клімчука та Рівненського міського голови Володимира Хомка, і за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та Генерального Консульства Республіки Чехія у Львові.

 

Незмінний партнер заходу ― Страхова компанія «PZU Україна».

Регіональні партнери фестивалю в м. Рівне: група компаній «РЕНОМЕ», компанія «Дікерхофф Україна» та торгова марка «Русский Стандарт Водка».

Мобільний партнер свята – оператор мобільного зв’язку МТС.

 

Регіональні партнери фестивалю в м. Луцьк: Підприємство Кромберг & Шуберт (м. Луцьк), Управління культури Луцької міської ради та Управління культури і туризму ВОДА, Волинська обласна філармонія, компанія «Штрих».

За підтримки Культурно-освітнього центру «Майстер-клас» (м. Київ).

 

З детальною інформацією щодо вартості квитків можна ознайомитись з 10 серпня на офіційному сайті фестивалю "Art Jazz Cooperation" — artjazz.info