У Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі відбудеться перша осіння вистава - трагікомедія "Останній гречкосій" львівського театру ім. Марії Заньковецької.

 

12 вересня о 19.00 у Волинському обласному музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка розпочнеться трагікомедія на три дії театру ім. Марії Заньковецької "Останній гречкосій".

Автором і режисером вистави є Ореста Огородника, відомий, у першу чергу, як творець "Кризи", яка вже два роки продовжує захоплювати глядачів.

Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності.

Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас, як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас хоч раз в житті, але промовляв.

Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками.

«Останній гречкосій» - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції.

Телефон для довідок: +38 (050) 881-27-95