Шановні лучани та гості міста! Запрошуємо вас долучитися до співання колядок та різдвяних пісень на Театральному майдані. Відчуйте феєрію свята та єдності у різдвяний вечір, приходьте  9 січня о 19:00 на Театральний майдан.

 

Усі прекрасно знають, що найгарніша, найрадісніша подія зими – свято Різдва Христова. Воно посідає особливе місце в наших серцях, адже зміцнює віру, дає надію і обєднує людей. Щороку Вифлиємова зірка сповіщає про народження Сина Божого, а про звістку цю люди оповідають колядками, які дбало передаються із покоління у покоління.

 

Сьогодні коляда обєднує мільйони християн по усьому світу. Діти і дорослі, простий люд та інтелігенція – усі на рівні звертаються до Бога, співаючи колядку. І не важливо, скільки у ній слів, яка мелодія і у якій країні співають пісню-молитву про народження Христа, найважливіше – це вкладена частинка душі і щирість. І головна мета колядки – об’єднати людей, допомогти повірити у добрo, та надію на завтрашній день.

 

Давайте ж і ми об'єднаємося у це чудове свято та разом заспіваємо радісних колядок! Чекаємо кожного з вас із гарним настроєм на Театральному майдані 9 січня (візьміть із собою свічку для створення теплої атмосфери).

 

Організатори: ВОГО «Ми плюс», СГО «Молодіжна Платформа», молодіжний відділ ЄХБ.