кому комедія, кому трагедія, а взагалі – забава-карнавал

Режисер-постановник – Петро Ластівка
  Художник-постановник – засл. діяч мистецтв України Людмила Боярська
  Композитор – Ю. Крохін
  Балетмейстер – Олексій Яриш
  Асистент режисера – нар. арт. України Олександр Якимчук
  Помічник режисера – засл. арт. України Адам Даценко
  У виставі задіяні актори: нар. арт. України Олександр Якимчук, нар. арт. України Анатолій Романюк, засл арт. України Олександр Пуц, Дмитро Мельничук, Анатолій Мельничук, Ігор Зінчук, Руслан Джусь, Юрій Воронюк, Ігор Натанчук, Анатолій Сичук, Сергій Єрмакович, Богдан Якимчук, Олена Небось, Ірина Ластівка, Катерина Шпак, Лариса Півачук, глядач з залу...

  Петруччо, після смерті батька, ставши багатим спадкоємцем, приїздить до Падуї в пошуках рівної за статками нареченої. Його давній друг Гортензіо радить йому сватати старшу дочку іменитого і заможного синьора Баптісти Катаріну, відому в Падуї за злий язик і вперту вдачу, зізнавшись, що цим відкриється шлях до руки молодшої доньки – тихої та скромної Б’янки, котру батько не обіцяє женихам, доки не видасть заміж Катаріну. Петруччо погоджується, вихваляючись перетворити норовливу дружину на зразок скромності і покори.

  Постановка здійснена в стилі комедії del arte.

 

"Вистава динамічна, жива, енергійна, винахідлива. Режисерська робота бездоганна. сценографія чудова і дуже дотепно використана. Акторські роботи сподобалися фактично всі, тому важко когось виділити."

Світлана Веселка.театральний критик (м. Львів)

"Вистава дивовижна і за темпоритмом, і тим, що глядач задіяний протягом всієї вистави (що притаманне цьому жанру). Дві з половиною години, як одна хвилина. неймовірно пластична. Дуже порадувала молодь."

Світлана Шашко. театрознавець (м. Львів)

„Вистава внутрішньо допомогла відчути шекспірівську епоху. Вона знімає кліше хрестоматійного ставлення, повертаючи автору його справжнє обличчя. Режисер зумів поєднати барвисту яскравість і театральність з душувністю образів.”

Майя Гарбузюк. театрознавець (м. Львів)