Хіп-хоп музика, як і хіп-хоп культура в цілому, взагалі не має рамок та обмежень у стилі, тому і для гурту «Koda Band» важко визначити якісь стильові рамки.
Основним для команди є вірність традиціям культури хіп-хоп і вірність старенькому звучанню вінілів. «Koda Band» – це хіп-хоп із елементами музики фанк, соул, джаз, саме тих стилів, на яких виховувалися учасники команди, справжньої «band».

Великий вплив на творчість, а також на ідеологічні погляди гурту «Koda Band», мали вчення організації «Zulu Nation», а саме їх наставника Afrika Bambaataa.


Дата створення: 24.08.2006р.

Рідне місто: Малин, Україна.
Місце проживання: Київ, Україна.
Склад:
- MC’s: Alex Jazz, Sunniq, Oneski;
- Vocal: Kriss;
- Beatmake: Sunniq.
Мова: українська.
Назва: «Koda Band».
Історія назви:
1) «koda» (з італ. – кінець) – кульмінаційний момент, а отже, важлива і яскрава мить. Саме такої важливості, значимості та яскравості набуває творчість;
2) «band» (з англ. – організація, група) – приєдналося до слова «koda» значно пізніше, метою є показати широко масштабність та єдність стильових рамок і учасників гурту.

Сцена:

- фіналісти фестивалів: «Червона Рута - 2009» (м. Чернівці), «I’m hip-hop - 2008» (м. Київ);
- гості фестивалів: «I’m hip-hop» (м. Київ, 2008), «Фестиваль живого хіп-хопу» (м. Харків, 2010), «Студентська республіка»(м. Житомир, 2009), «Яготин хіп-хоп арт» (м. Яготин, 2008, 2010), «Інтенсивна терапія» (м. Вінниця, 2009) та інші.

 

http://www.adrenalin.lutsk.ua/