Концерт давно любимої всіми групи "Воплі Відоплясова".  ВВ - це рок, рок-н-ролл, фолк, укропанк. 

Воплі Відоплясова, ВВ (російською читаєтся як «Вопли Видоплясова») — україньськая рок-група. Організаторами групи стали гітарист Юрій Здоренко та басист Олександр Піпа, які до цього з 1984 року грали хэві-метал в групі SOS. В 1986 році, відбулась зустріч Здоренко та Піпи з музикантом-шоуменом Олегом Скрипкой. Четвертим участником «ВВ» став ударник Сергій Сахно.
 
Cьогодні «Воплі Відоплясова» – найпопулярніший у світі український рок-колектив. Мало людей лишилось на Землі, які б не знали «ВВ». Вони є гордим символом української рок-музики, а більшість їх пісень стали по суті народними – «Танці», «Весна», «День Народження», «Полонина» вже чверть сторіччя дзвінко лунають земними просторами.

За часів Радянського союзу, коли ми тільки починали, навколо панувала духовна порожнеча, і ось несподівано серед цього вакууму з'явилося щось – це і була рок-музика. Вона заявила про себе, ставши першою блискавкою-надією, що з'явилась на руїнах Радянського союзу і на просторах незалежної молодої України. Перший виступ групи відбувся в 1987 році.