МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ART JAZZ COOPERATION 2011»

«Art Jazz Cooperation» ― це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та став музичною візитівкою Волині.
Четвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» об’єднає не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста: Луцьк та Рівне на деякий час стануть центром культурного життя і водночас розпочнуть «новий сезон» фестивального руху України. Дати проведення фестивалю: 3-4 вересня 2011 року.

Спеціально запрошеним гостем фестивалю «Art Jazz Cooperation 2011» стане голос та душа легендарної групи De Phazz, Карл Фріерсон (Karl Frierson).
Пришвидшувати серцебиття глядачів разом із Карлом Фріерсоном на сценах Рівненського обласного музично-драматичного театру та Луцького Замку XIV століття буде харківський джазовий колектив Acoustic Quartet та інші джазмени з України, Білорусі, Польщі та Грузії.

Окрім чудової концертної програми на гостей фестивалю чекає унікальне поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу, а саме: музики, фотографії, живопису та хореографії. Мистецькі течії будуть представлені виступами музикантів, майстер-класами для всіх бажаючих, хореографією тощо.
Родзинкою фестивалю стане всеукраїнський конкурс фотографій на джазову тематику «Джазові емоції». Відкриття фінальної виставки конкурсу відбудеться під час фестивальних днів.
Також Вас здивує імпровізаційний малюнок «Квік Пік»: під час звучання музичних композицій глядач зможе спостерігати, як з-під пензля Художника народжуватиметься матеріалізована музика.

Новинкою фестивалю стане майстер-клас гри на бандурі. Одеський бандурист та композитор Георгій Матвіїв доведе усім бажаючим, що бандура ― джазовий інструмент!
Луцька частина фестивальних дійств збагатить програму благодійною виставкою-продажем світлин фотографів, що знімають джазові концерти та фестивалі, а кошти будуть скеровані на допомогу талановитій молоді всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».
Вперше на фестивалі! Волинські журналісти, що цікавляться культурною тематикою, візьмуть участь у майстер-класах польських колег. Протягом зустрічі досвідчені культурні оглядачі ознайомлять усіх бажаючих з європейськими тенденціями висвітлення мистецьких подій у ЗМІ.
Кожен бажаючий зможе відвідати вечірні afterparty, де будуть проходити джем-сейшни – імпровізаційні виступи учасників фестивалю. Вартість квитків на фестиваль буде більше, ніж доступною.

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі Рівненської та Волинської областей.
З детальною інформацією щодо програми фестивалю, вартості квитків та інших сюрпризів невдовзі можна буде ознайомитись на офіційному сайті фестивалю «Art Jazz Cooperation» ― www.artjazz.info.

Організатори «Art Jazz Cooperation 2011»: Луцький Джазовий Клуб (м. Луцьк), Джаз-клуб «ДжЕм» (м. Рівне), Мистецька агенція «Арт-хаус» (Клевань), Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» та Волинське молодіжне громадське об’єднання «ЄДНАННЯ».

Під патронатом Голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Незмінний генеральний партнер заходу ― страхова компанія PZU Україна.

Генеральний інформаційний спонсор: Телекомпанія ТВІ.

Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» проходить за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Волинської та Рівненської облдержадміністрацій, Луцької та Рівненської міської рад, Фабрики реклами "Факторія", Волинської облдержтелерадіокомпанії та радіо Луцьк, радіо СідFM, газети Сім'я і дім .