Проект Орест Лютий (авторський псевдонім Антіна Мухарського) офіційно народився1-го лютого 2012 року, коли у мережі Ю-туб з”явився перший музичний кліпцього виконавця та музичного антитоталітарного гурту “Сталін унд Гітлер капут!”

Створення подібного радикального музичного проекту стало своєрідною відповіддю митців на прийняття так званого “Закону про мови Ківалова-Колісніченка”, обмеження квоти україномовної музики в телевізійних та радіо ефірах та інші антиукраїнські дії злочинної влади. За лічені дні проект набрав мільйон переглядів у Ю-тубі та отримав тисячі схвальних відгуків серед патріотів України. Вже за півтора місяці від початку проекту відбулися перші гастролі колективу і Орест Лютий “пішов у народ”.

Феєричне шоу-концерт, що складається з 2-х відділень, “Лагідна українізація” та “Сувора українізація” приводить публіку у стан певного культурологічного шоку. Сльози і сміх, глибокі емоції, та переживання, переосмислення багатьох історичних фактів, озвучення актуальних проблем сьогодення у музичній формі радикального арт-кабаре — ось що таке проект Орест Лютий, який мусять побачити і почути всі щирі патріоти України!

Замовлення і безкоштовна доставка по місту:

20-30-32, (099) 046-02-43, (096) 931-00-91   або на сайті www.kasa.in.ua

Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua