Зустрічайте новий сезон оригінальної дитячої вистави «Фіксі-ШОУ!» за мотивами анімаційного серіалу «ФІКСИКІ» від творців мультфільму.

       «А кто такие фиксики — большой-большой секрет!» - Так співається в пісеньці про Фіксиків. До недавнього часу люди майже нічого не знали про цих маленьких чоловічків, які живуть усередині машин і приладів. Фіксикі доглядають за технікою зсередини, чистять її, змащують, усувають дрібні поломки. Вони — вмілі і сумлінні майстри. Фіксикі звикли ховатися від людей, але є вони всюди: в комп'ютерах, холодильниках, телевізорах ... Кожен пам'ятає про випадки, коли непрацюючий прилад починав раптом працювати, якщо по ньому злегка стукнути. Все просто: всередині прокинувся Фіксик і все налагодив. А тепер про цих таємничих працьовитих чоловічків можна подивитися мультфільми або познайомитися з ними ближче, на виставі!

       Оновлені декорації, нові музичні ігри і новий головний герой Дім Дімич. Під час показу «Фіксі-ШОУ» діти зможуть на власні очі побачити улюблених героїв. Це інтерактивна вистава-«хепенінг»: вона дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах Фіксиків прямо під час вистави. Кожен малюк виявиться долученим  до дійства і відчує себе потрібним і незамінним. Допоможуть і завзяті фіксіпелки, які можна співати усім залом.

      У гості до лабораторії професора Чудакова прийде кращий друг Фіксиків Дім Дімич, аби взяти участь в експерименті  по збільшенню Фіксиків. При цьому він сам стане Фіксиком, а разом з ним і всі глядачі в залі. Це витівки Комп'ютерного Віруса, з яким вступлять в сутичку герої «Фіксі-ШОУ» і глядачі. Він виводить з ладу дивовижне пристрій, здатний зменшувати або збільшувати предмети і живих істот у багато разів. Без цього пристрою Дім Дімич назавжди може залишитися маленьким ...

А щоб дізнатися, що ж сталося з нашими героями, приходьте на «Фіксі-ШОУ!»
Чекаємо Вас на самому незвичайному в історії дитячому дійстві!