До Луцька завітає київський гурт «Go-A», які презентують слухачам міста унікальний в українській музиці жанр – укр-транс. Музиканти гурту у своїх піснях міксують етнічні звуки з усього світу з електронними і танцювальними бітами, поєднують нотки сопілок, етнічного африканського барабана та потужний жіночий голос.

«Наша музика багатьом буде цікава. Ми стараємось слухати багато етнічних мелодій, часто це африканські, східні мотиви, щоб потім їх використовувати в своїх творах. Звичайно, український фолк в нашій музиці теж присутній. Багато експериментуємо, в основному в танцювальному електронному напрямі. В Луцьку ми обіцяємо незабутній вечір, з танцями та красивими піснями», - поділився лідер гурту, Тарас Шевченко.

У Луцьку пройде вечірка української етно-трансової музики (Фото, відео) (фото) - фото 1

Гурт у теперішньому своєму складі сформувався у квітні 2014 року. В тому ж році випустили свою першу відео-hj,jne, режисером якого став Дмитро Суходол. (https://www.youtube.com/watch?v=7YH6QjaxqYg) Музиканти учасники багатьох відомих фестивалівта концертних майданчиків, де встигли себе зарекомендувати якісною та особливою музикою.

Музиканти гурту активно займаються благодійністю. Окрім участі в багатьох благодійних фестивалях, «Go-A» на днях оприлюднили заяву, що збирають допомогу для одного з київських дитячих будинків і закликають небайдужих долучитися до доброї справи.

Зовсім недавно гурт випустили нову пісню (https://soundcloud.com/go-a/sets/the-sky-in-your-hands), що увійде до майбутнього альбому.

Концерт гурту в Луцьку пройде 30 травня, в клубі «Оболонь-Кораблик» (вул. Коперника, 8А)

Початок о 21:00

2015_05_30-Go-A-new-1200


Більше про гурт "Go-A":

VK: https://vk.com/goabandoriginal

FB: https://www.facebook.com/GoAbandoriginal

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCPkFbYejq7f8M7J1fIB1COA

Музика: https://soundcloud.com/go-a