9 березня на сцену Міського палацу культури вийдуть володарі голосів, що зачаровують з перших акордів - одеський чоловічий вокальний колектив ‪‎DukeTime, який, до речі, вже не вперше виступатиме у Луцьку . На концерті, спеціально підготовленому до жіночого свята, кожна пісня від "чудової шістки" – це проникливе освідчення в коханні та подяка за неймовірні емоції, що дарують жінки на всьому життєвому шляху.

Група DukeTime(ДюкТайм) – чоловічий вокальний секстет – утворилася в серпні 2004 року в Одесі. Теперішній склад групи функціонує з лютого 2005 року і до нього входять шість професійних вокалістів: бас, три баритони и два тенори. Направленння, у якому працюють музиканти – виключно a capella.

Ціль своєї творчості колектив бачить у популяризації якісної музики, до якої сучасний слухач не завжди може отримати доступ унаслідок засилля " форматного" жанру. Сьогодні в репертуар групи DukeTime входять обробки музичних творів у найрізноманітніших жанрах, виконуваних більше, ніж на десяти мовах. Це і пісні народів світу, і класичні академічні твори, джазові стандарти і світові шлягери популярної музики, рок-хіти, вітчизняні естрадні пісні, відомі танцювальні мелодії і багато іншого. Окремо стоять авторські твори, на деякі з яких відзняті кліпи.

Цього разу "чудова шістка" підготувала свою концертну програму саме до жіночого свята

Замовлення і безкоштовна доставка по місту: 20-30-32, (099) 373-62-68, (096) 931-00-91 Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua