29 квітня о 15.00 у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла відбудеться концерт дуету "Duo Sonorus" у складі Ришарда Золендієвскі (саксофон) та Пьотра Роєка (орган), Польща.

Ришард Золендієвскі (саксофон) як соліст співпрацює з численними європейськими оркестрами, виступаючи у престижних філармонійних і концертних залах Польщі та за кордоном. Прочитав численні лекції з техніки гри на саксофоні в рамках міжнародних симпозіумів та провів майстер-класи в музичних університетах Австрії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Латвії, Литви, України і Словаччини. Брав участь у багатьох записах на радіо і телебаченні в Польщі, Швейцарії та Латвії, записав безліч компакт-дисків.

Пьотр Роєк (орган) є доктором філософії, професором по класу органу та клавесину та деканом факультету старовинної музики Музичної академії у Вроцлаві. Він виступав у багатьох країнах світу: Чехії, Фінляндії, Німеччини, Норвегії, Словаччини та Швеції. Проводив майстер-класи в Польщі і за кордоном. Записав вісім дисків, серед яких альбом з дев'ятьма токатами видатних композиторів від епохи бароко до 20-го століття (2005). Твори виконані на антикварному органі, побудованому Adam Orazio Casparini у м. Wołów. За цей запис він був номінований на престижну нагороду польської фонографічної академії «FRYDERYK».

Ришард Золендієвскі та Пьотр Роєк співпрацюють з 2010 р. Їхній репертуар включає в себе широкий спектр музичних творів, від бароко до сучасності. Нові композиторські твори вони виконують з великою пристрастю.