Шановні відвідувачі клубу! З Вашою допомогою ми запрошуємо обрати чарівну “Міс – Листопад” у грандіозному проекті ”Міс-HOLLYWOOD” Конкурс краси в нічному клубі “HOLLYWOOD” захопить Вас розвагами, світом елегантності, еротики та жіночості. Завітавши в клуб Ви отримайте насолоду споглядати на вишукані форми та витончені рухи чарівних дівчат. Також Ви можете долучитися до вибору красуні місяця і Ваш голос може бути вирішальним. Пориньте з нами у феєрію краси і гарний настрій та комфортний відпочинок Вам забезпечено.

А також спеціальний гість проекту – ”Дзідзьо” !!!

Словом «дзідзьо» на Західній Україні називають дідусів. Здебільшого у них є ім’я, але цей дід обходиться без нього і воліє іменуватися просто - Дзідзьо. Зате цей він знає Кузьму Скрябіна, який і вирішив вивести свого давнього знайомого в люди.

«То є дідо, який колись у Новояворівську був моїм сусідом і по квартирі і по дачі. Він постійно запитував як там справи в шоу-бізнесі, а тепер вирішив сам приїхати і «удівіть» той шоу-бізнес. Не знаю, чи то йому вдасться, але спробувати він мусить, оскільки будь-яка людина має право на якісь свої починання», - каже його опікун Кузьма.

Підкорення шоу-бізу відбудеться з піснею Скрябіна Старі Фотографії, яка у виконанні Дзідзя набула не тільки зовсім іншого звучання, але й іншого смислу. Настільки іншого, що при першому прослуховуванні навіть автор оригіналу не знав як реагувати. «Чесно кажучи, перший раз то мені було дивно слухати свою пісню в такому перверсійному вигляді», - пригадує Кузьма Скрябін. «Саме не перевернутому, а перверсійному. Я теж звик до того, що вона така серйозна, майже сльозивикликаюча… Але послухавши 5 разів я знайшов у тому щось дуже гумористичне, дуже людське».

Але на переспіві Скрябіна Дзідзьо зупинятися не збирається. У нього є достатньо власних композицій, народних пісень і до того ж музика це тільки одне з його захоплень. Оскільки знайомий Кузьми ще й майстер усного слова, то найближчим часом в інтернеті, найімовірніші на порталі YouTube буде запущено ціле Дзідзьо-ТБ, де дідусь розказуватиме свої історії з життя. Оскільки історій у нього багато, і не всі вони проходять цензуру – то послухати їх можна буде тільки в такий спосіб.