На «Бандерштаті» три ночі показуватимуть українське кіно

Уже менше ніж за тиждень пройде один із найграндіозніших фестивалів Західної України «Бандерштат». Усіх любителів музики та безалкогольного відпочинку чекатиме чимало крутих гуртів, а також цікавих та корисних заходів. Зокрема усіх любителів якісного кінематографу чекатиме «Бандер night cinema».

Щоночі після завершення виступів на головній сцені фестивалю команда кіношників чекатиме на істинних кіногурманів. І разом вони переглядатимуть роботи одних із найкращих представників сучасного українського кінематографу.

У програмі кінопереглядів:

П’ятниця (04.08): психологічний трилер «Смертельно живий», короткометражки від «Вавилон-13», актуальні кінокартини «Крим. Опір», «Сильніше, ніж зброя»;

Субота: (05.08): драма «Гніздо горлиці», соціальні короткометражки від «Молодії», сильна стрічка «Незгасимий вогонь Холодного Яру» представлення нової книги Макса Кідрука;

Неділя (06.08): короткометражки про красу різних куточків нашої країни від проекту «Ukraїner».

Кожен гість фестивалю «Бандерштат» зможе завітати на нічні кіноперегляди та навіть поспілкуватися з авторами картин, які будуть представлені на екрані. Круті режисери Максим Стецков і Тарас Ткаченко, продюсер Андрій Суярко – і це далеко не всі гості, з якими кіномани зможуть особисто поговорити про фільми.

Як знайти «Бандер night cinema» на території фестивалю? Кіноперегляди будуть організовуватись там, де вдень були гутірки, а вранці йога та літературні ранкування. Та і для кіногурманів підготують вказівники, щоб ніхто не пропустив найкрутіші кінопокази цього літа.

Слідкуйте за новинами проекту-організатора кіно на фесті «Lutsk night cinema» у Facebookhttps://www.facebook.com/groups/lutsk.night.cinema та Instagramhttps://www.instagram.com/lutsk_night_cinema. І най усім буде круте українське кіно!