Святкова алея 2017 - це вже ставший традиційним для лучан фестиваль у центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки, присвячений найзнаковішим дням для кожного містянина та українця взагалі - Дня Незалежності та Дня міста Луцьк.

На Вас, як завжди чекатимуть найкращі розваги та подарунки від організаторів та партнерів фестивалю. Кожен знайде щось для себе особисто на нашому святкуванні - чи то смачнющі наїдки на "алеї харчування", чи можливість зробити орігінальні та вишукані фото на нашій "фотоалеї", а можливо саме для Вашого маляти найцікавішою згадкою буде відпочинок на "дитячій алеї", якщо ви прихильник спорту або ж чарівна україночка - тоді Ви не маєте пройти мимо "алеї краси та спорту", а на "алеї розваг" як завжди будуть чекати на Вас призи, конкурси, розваги, виступи найталановитіших жителів міста і ще дуже багато цікавого чекатиме Вас саме у нас - 24-го та 25-го серпня з 14:00 до 22:00 в центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки міста Луцьк. 

Відпочиваймо разом у знакові для України та Луцька дні !! З нами завжди позитивно та цікаво !!! 

Головний партнер фестивалю: 
Спортивно-розважальний комплекс «AdrenalinCity» - це унікальна територія розваг, яка немає аналогів на Західній Україні. «AdrenalinCity» - енергія драйву, розваг та адреналіну на площі у 100 тис. кв. м !

Кожен зможе отримати (або ж побачити себе на відео) від найкреативнішої та найкращої команди GUSAR production. 

Розважатимуть відвідувачів нашого фестивалю професіонали своєї справи з "Ранкової Команди" - котрі вміють створити ідеальне свято, настрій та позитив ще на довгий час після події будь якої величини, чи то весілля чи то грандіозний і знаковий фестиваль !!!