«Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії».

25 червня 2017 року у Луцьку, в рамках відзначення Дня міста, з ініціативи управління туризму та промоції міста відбудеться презентація серії відеороликів «Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії».

Луцьк — особливе місто. До формування його самобутності протягом віків долучились багато знаменитих особистостей: письменники, науковці, військові, представники влади, духовенства та інших професій, які додали нових барв до історії Луцька. Про багатьох з них Ви вже знаєте, а історії інших могли оминути увагою.

Дізнатись більше про відомих і не дуже персоналій, завдяки яким сформувався образ нашого міста, Ви зможете на презентації серії відеороликів «Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії» 25 серпня о 17.00 за адресою вул. Драгоманова, 23. (Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку). Окрім цього на відвідувачів чекає цікавий поетичний перфоманс.

Автор відеороликів — Руслана Порицька, керівник театру «Гармидер». Проект став переможцем Конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування, проведеного управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з Британською Радою в Україні.