16-17 вересня 2017 року у стінах Луцького замку відбудеться фестиваль «Волинська княжна», участь у якому зможуть узяти усі охочі дівчата та жінки – незалежно від віку, статури чи статусу, бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. У результаті буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від ремісників та щедре частування на різні смаки.

Цікавинкою фестивалю стане конкурс для дівчат «Фея Луцького замку», де себе зможуть проявити учасниці віком від 5 до 14 років у двох категоріях. Крім того, гостей чудово розважить аніматори нашого свята у історичному стилі: на території замку упродовж всього дня будуть діяти постійні видовищно-розважальні локації, тому нудьгувати не доведеться нікому.

Турнір сучасних лицарів для підтримки прекрасних дам - новинка у програмі цьогоріч і участь у цьому дійстві зможе взяти кожний справжній чоловік.

Це неймовірно красиве дійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому візьмуть танцювальні та музичні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості.

Для показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих дизайнерів. І, звісно, не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв.

Цьогоріч на фестивалі будуть представлені громади Великоі Волині. Цікаві факти про волинську землю, кулінарні сюрпризи з усіх куточків краю очікують на учасників фестивалю.

Стати учасником дійства можна, заповнивши відповідну анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1HOnoi-ZKxFWgTaKeLEUlVFKLv_X86Knj0lK2vzcbJAc/viewform?edit_requested=true

Запрошуємо чарівних панянок та мужніх чоловіків до участі у фестивалі!

Контакти оргкомітету фестивалю:

0503786572 Петро Гоцалюк e-mail: [email protected] https://www.facebook.com/peter.hotsalyk 

0664135011 Олена Кузьмич e-mail: [email protected] https://www.facebook.com/arwenutulien