Чи можна поєднати в одному концерті класику і джаз? Герой України, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, академік Академії мистецтв України, видатний український композитор Мирослав Скорик вкотре доведе слухачам і музикознавцям, що не лише можна, не лише приємно, а й корисно в естетичному плані.

У цьому можуть пересвідчитися численні луцькі шанувальники і класичної, і джазової  музики, коли відвідають концерт «Мирослав Скорик в стилі джаз», що відбудеться 1 жовтня о 16.00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка в рамках ХІV музичного фестивалю «Стравінський і Україна». На концерті прозвучать як оригінальні твори геніального Маестро, так і його джазові парафрази на теми творів великих композиторів-класиків Людвіга ван Бетховена та Фридеріка Шопена.

Також у концерті  беруть участь відомі піаністи зі Львова – заслужені артисти України Оксана Рапіта і Мирослав Драган та Академічний камерний оркестр «Кантабіле» під керівництвом народного артиста  України Товія Рівця.