6 жовтня, відбудеться грандіозна студентська вечірка у пост-апокаліпстичному стилі на території університету. Подія організована з нагоди святкування 40-літнього ювілею факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ. 
Один з найстаріших факультетів, який випустив сотні спеціалістів у галузі будівництва та дизайну, що є незамінними як в Україні так і закордом, святкує свій ювілей та запрошує взяти участь у грандіозній студентській вечірці. 
Захід супроводжує насичена розважальна програма, на центральному подіумі розташується діджейський пульт, фотозони, гримерки, футзони та багато іншого. 
Вечірка вібудеться на території університету( Львівська 75) у величезному ангарі, оформленопід стиль апокаліпсу, з незвичайними елементами. 
Родзинкою вечірки буде її характерний пост-апокаліпстичний стиль. Охочі відвідати захід будуть вражені незвичайною атмосферою та шокуючим гримом. Вся площа буде розділена на різні зони спрямовані розважити гостей. 
Це ключова подія дасть кожному відчути себе героєм фільму , поринути у фантастичний світ пост-апокаліпсу, та отримати незабутні враження на довгий час. 
Організаторами свята стали первинна профспілкова організація Луцького НТУ спільно з факультетом будівництва та дизайну.