«Переможці» у ПортCity

За сприяння Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», в рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» торгово-розважальний центр ПортCity долучився до важливого соціального проекту «Переможці».

 «Переможці» - це проект, який змушує пишатися тими, хто не здався. Усі заходи, які відбуваються в рамках масштабного дійства мають важливу соціальну складову, адже допомагають людям повноцінно жити. У Луцьку презентуватимуть мультимедійний міжнародний проект під час благодійного вечора за участю куратора «Переможців» Соломії Вітвіцької. Вона познайомить волинян з Героями, які мають величезну силу духу не лише захищати Україну, а й розповідати про пережите й рухатися далі, навіть після того, як втратили частину себе на війні. 

Під час виставки та концерту у Луцьку збиратимуть кошти на спортивний протез для нашого краянина, Андрія Заня. У липні 2014 року в с.Великоберезне, що на Донеччині, він потрапив під артилерійський обстріл системи «Град», через страшну травму був змушений в польових умовах самостійно ампутувати ліву кінцівку нижче коліна. Чоловік мріє займатися спортом та представити Україну на міжнародних змаганнях. Допомогти здійснити мрію Андрія Заня може кожен, пожертвувавши кошти під час благодійного вечора та протягом п’яти днів виставки на арені розваг GeneratorCity.

Виставки діятиме з 19 години 21 жовтня на арені розваг GeneratorCity (2 поверх ТРЦ ПортCity). У програмі передбачений святковий концерт за участю волинських гуртів та Арсена Мірзояна. До слова, усі артисти долучились до благодійності й виступатимуть безкоштовно. Вхід вільний, dress code на благодійний вечір: чоловіки у костюмах, жінки у сукнях.

ПортCity запрошує долучитися до благодійного проекту та прийти на благодійний вечір й відвідати виставку.