До Дня захисника України запрошуємо на обласний фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України», що відбудеться 14 жовтня на Театральному майдані міста Луцька.

Висока громадянська свідомість та патріотизм українців формувалися не тільки у запеклій боротьбі з ворогом, а й завдяки багатому духовному світу, традиціям, народному мистецтву, що передавалося з покоління в покоління.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці об’єднало під духовним омофором День захисника України та День Козацтва. Саме цього жовтневого золотавого дня на Волині народилася Повстанська армія України (УПА).

До столиці Волинського краю народні митці везуть самобутні перлини патріотичної тематики, які показують героїчну боротьбу українського народу за свою незалежність як минулого так і сучасності.

У Фестивалі братимуть участь кращі вокально-хорові, музичні, фольклорні гурти, ансамблі народної пісні та музики, вокально-інструментальні ансамблі, окремі виконавці різної вікової категорії, солісти-вокалісти та читці аби своєю творчістю пошанувати пам'ять героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання.

Під час Фестивалю діятимуть мистецькі акції – інформаційних матеріалів і світлин «Цвіт української нації» та виробів майстрів народного мистецтва, що покликана продемонструвати багатство волинського традиційного народного мистецтва, спадковість поколінь, проводитимуться майстер-класи із традиційного народного рукомесництва.

Обласний фестиваль патріотичної пісні “У піснях мого народу – доля України” проводить Обласний науково-методичний центр культур, управління культури обласної державної адміністрації, за підтримки Волинської обласної державної адміністрації, обласної ради, Луцької міської ради.