Піднесений настрій для вас створюватимуть учасниця національного відбору «Євробачення 2017» Анастасія Прудіус (покоління КOLA), випускник шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський та такі музичні гурти: «Шанс-Music», «Пластилін» та Анна Сліпчук, «Резус-Блюз» та Інна Кириченко, а також ансамбль Панфлейтистів музичного училища, театр мод «BabyFashion». Впродовж дійства ведучими будуть Сергій Скулинець та Вікторія Поліщук.

Тема події – «Творимо історію сьогодні».

Традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях», до якої зможе долучитися кожен відвідувач урочистого дійства. Серед учасників акції розіграють ювелірний подарунок: золоту підвіску від благодійного партнера «ВАШ Ювелір», а також цінні подарунки від партнерів Премії: комплекс «Розумний Дім» (Smart Home) Broadlink від компанії «Еnergohome», косметичний набір від бутіка натуральної косметики «Organique», подарунковий сертифікат від центру контактної корекції зору «Ваша оптика», та набір ігристого італійського вина «Fragolino Novellina».

Вам лише потрібно зробити пожертву в благодійну скриньку на Червоній доріжці (з 16:00 до 17:00) та зберігати номерок впродовж проведення церемонії нагородження «Люди року-2017. Волинь».

Також у всіх охочих відвідати головну подію року буде можливість придбати благодійні квитки на захід у касі Волинського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. Зібрані кошти з продажу квитків та на благодійній акції «Бог у серцях» спрямують на дитячі будинки.