2017 рік став найуспішнішим в кар'єрі співачки. Альбом «Тримай мене» був названий музичними критиками «Кращим українським релізом року», а лід-сингл «Шкода» увірвався в теле- і радіо хіт-паради. Перегляди кліпу в найкоротші терміни досягли позначки більше 2-х мільйонів.

Минулий рік ознаменувався перемогою Tayanna на престижній музичній премії M1 Music Awards, де вона отримала звання «Прорив року».

Унікальний голос співачки привів її в міжнародний проект The Great Gatsbу, в якому вона виконала головну вокальну партію Immortal feeling. Аншлагові покази вистави пройшли в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Казахстані.

На торішньому Нацвідборі на «Євробачення» Tayanna з баладою «I love you» стала срібним призером.

Нагадаємо, 2016 рік став переломним в кар'єрі співачки – Tayanna розпочала співпрацю з самим титулованим українським режисером і продюсером Аланом Бадоєвим. Першим результатом їх роботи став вихід EP "Tayanna. Портрети". До нього увійшло п'ять треків, кожен з яких був екранізований Бадоєвим. Будучи досвідченою вокалісткою, Tayanna також виступає автором слів і композитором власних пісень.