Гурт MOTANKA запрошує Вас на незвичайну музичну подію! 

Потужний вокал у поєднанні з інструментами - бас-гітарою, електро-гітарою, цимбалами, барабанами та окаринами.


На вас чекає яскравий перформенс, що поєднає у собі рок-композиції із сучасним театром та новітнім світловим та звуковим обладнанням. Презентація альбому! Надзвичайно сильний вокал у поєднанні з інструментами - бас-гітарою, електро-гітарою, цимбалами, барабанами та окаринами. 

Гурт підготував музичну програму із театральними міні-постановками від режисера та художнього керівника театру "Коло Лесі", заслуженої артистки — Світлани Органісти. Концерт перенесе вашу свідомість у давні часи, де проводилися містичні обряди, а людський дух зливався з духом природи.   

Гурт Мотанка розпочав свою діяльність у Луцьку у 2016 році, потім продовжив свій розвиток у Берліні, де музиканти були фіналістами двох музичних конкурсів «Emergenza» та «Dittrock»,  що значно вплинуло на їхню творчість. Зараз одночасно готується реліз кліпу на пісню “Верба” та реліз альбому, що був записаний в Берлінській студії звукозапису на плівку. Українські мотиви та автентичні музичні інструменти у поєднанні з сучасним звучанням роблять музику гурту незвично мелодійною та унікальною. Нічого подібного ви не бачили, запевняємо!  
Це справжня музика для справжніх поціновувачів мистецтва!