Ніколи не здогадаєтесь, що чекає вас в Олдскулі в цю суботу ;-) Заінтригували? Ха! Це буде презентація-дегустація кельтсько-варварсько-слов"

яннського напою - "Вересовий Мед"

Наш олдскульний доповідач-сомельє Олег Сірук - співробітник відділу розвідки Чорноморської Міжнародної Підводної Археологічної Експедиції. Це буде подія в форматі Реконструкція-дегустація.

А тепер погнали більш докладно. Напій, який презентуватиме Олег, і , звичайно, частуватиме усіх присутніх - це реконструкція античного легендарного "питного меду". Так от, як розповів нам Олег, це - варварський напій кельтів, скіфів, германців та Київської Русі, який був популярний тисячі років на терріторії Україн и та Європи до Пізнього Середньовіччя. А тепер більш доступно і по дєлу: Вересовий мед - це слабоалкогольний напій, аналог сучасного пива, виготовлений шляхом ферментації з бджолиного меду.

На відміну від пива, в його варці не використовується солодовий екстракт та хміль, при тому ароматичні складові напою досягаються використанням диких трав Волині та Полісся.

Суботня презентація буде складатись з власне самої дегустації та конструктивного дискурсу щодо різноманітних властивостей цього алкогольного і, скажемо прямо, олдскульного напою.

Такщо, народ, бронюйте столики і приходьте. Не думайте довго, кличте друзів і гоу на дегустацію!

Буде цікаво, смачно і пізнавально.